Główna » Aktualności, Kadeci, Minisiatkówka, Młodzicy, Obóz, Slider

Obóz 2015 – kolejne dni…

Dnia 24 sierpnia 2015

W  kolejnych dniach obozu w  Złotoryi bobowianie bardzo intensywnie przygotowywali się do nadchodzącego sezonu. W godzinach dopołudniowych trenowali w hali sportowej i na boisku lekkoatletycznym. Po południu zajęcia odbywały się na boisku Orlik 2012 i w hali sportowej . Pracowite dni młodzi sportowcy kończyli na krytej pływalni w Jaworze. 20 sierpnia wszyscy uczestnicy pod opieką przewodnika sudeckiego wyruszyli z Karpacza na Snieżkę. Trasa przebiegała Karpacz – Biały Jar (700 m.n.p.m.) – Schronisko pod Łomniczką (1002 m.n.p.m.) – Kocioł Łomniczki (1400 m.n.p.m. ) – Przełęcz pod Śnieżką – Snieżka (1602 m.n.p.m.) – Dom Śląski – Schronisko Strzecha Akademicka – Schronisko Samotnia – Polana – Karpacz Świątynia Wang (831 m. n. p. m. ). Wszyscy uczestnicy pokonali ok. 20 km trasę marszu przez 7 godzin.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.