Główna » Aktualności, Juniorzy, Turniej o Złotą Koronkę

O Złotą Koronkę zagramy ze Słowakami !

Dnia 16 września 2013

mDSC_0646-133x88Już za kilka dni odbędzie się na hali ZS nr 1 w Bobowej III Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Złotą Koronkę Bobowej tym razem o zasięgu już międzynarodowym. Oprócz 11 zespołów z Polski w Bobowej walczyć będzie drużyna juniorów ze Starej Lubowni z sąsiedniej Słowacji. Turniej z roku na rok się powiększa o kolejne zespoły, cieszymy się bardzo że w tym roku przyjadą Słowacy. Polska będzie reprezentowana przez 2 zespoły z Wielkopolski ( MKS Kangur Nowy Tomyśl i kadra woj. wielkpolskiego ) , 3 zespoły z woj. świętokrzyskiego ( STS Skarżysko- Kamienna, kadra woj. świętokrzyskiego A i B ), WKS Wawel Kraków, MKS Sokół Tarnów, GKPS Gorlice i dwa zespoły gospodarzy LKS Bobowa.

zlota koronka v5 (1)

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.