Główna » Aktualności, Juniorzy, Slider, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

O Złotą Koronkę Bobowej po raz siódmy !

Dnia 20 września 2017

Na hali ZS nr 1 W Bobowej w dniach 23- 24 .09.2017 zostanie rozegrany VII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców o Złota Koronkę Bobowej . W turnieju weźmie udział 12 zespołów : Stara Lubovnia ( Słowacja ) , Poprad ( Słowacja ) , Presov  ( Słowacja ), BBTS Bielsko – Biała, STS Sanok, MOSiR Jasło,  kadra województwa Świętokrzyskiego I i II, Kadra województwa Małopolskiego, Iskierka Tarnów, GKPS Gorlice i LKS Bobowa. Turniej realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Burmistrza Bobowej, Starostwa Powiatowego w Gorlicach i prywatnych sponsorów : Delikatesy Centrum Bobowa , Piekarnia Rogala , Budimet, Hotel Ostoja , Hydrotech, Pub Galicja . Zapraszamy do kibicowania naszym siatkarzom !

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.