O II ligę gramy 24 -26.04.2015 !
Dzisiaj ukazał się komunikat PZPS dotyczący turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. LKS Bobowa zagra w grupie V rozgrywek gdzie gospodarzem będzie LKPS Pszczółka Lublin. Pozostałe dwie drużyny są z województwa podkarpackiego : AKS V LO Rzeszów i KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec. Wszystkie drużyny zgodziły aby turniej rozegrać tydzień wcześniej niż zakłada to komunikat PZPS . Bobowianie w najbliższy piątek zmierzą się z gospodarzami turnieju . Turniej będzie trwał od 24 do 26 kwietnia. Dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do turnieju finałowego.
KOMUNIKAT
Dot. Turniejów półfinałowych o wejście do II ligi mężczyzn w terminie 01-03.05.2015 roku.
Na prośbę województw turnieje będą mogły zostać rozegrane w dniach 24-26.04 2015 roku.
Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zgodnie z kalendarzem rozgrywek na sezon 2014/2015 oraz na podstawie wyników zawodów regionalnych ustala następujący podział zespołów na grupy:
W sezonie 2014/2015 gospodarz (zaznaczony kolorem czerwonym) w grupie zobowiązany jest do zapewnienia całkowitej obsady sędziowskiej (sędziów I, II (wyznacza PZPS), obsada pomocnicza – sekretarz zawodów, sędziowie liniowi).
Grupa I |
Grupa II |
1. SGS Goleniów Ul. Modrzewie 5B, 72-100 Goleniów Email:goleniowskasiatkowka@gmail.com |
1. KS Stal Grudziądz Ul. Sportowców 3, 86-303 Grudziądz Os. kontaktowa Jarosław Radtke Tel. 606-992-437 |
2. Womix NTS Trójka Nakło Ul. Mrotecka 1 a, 89-100 Nakło nad Notecią Os. Kontaktowa Artur Sierzchuła Tel. 501-669-913 Email:aciud2@wp.pl |
2. Towarzystwo Sportowe Sopocki Potok Kamionka Ul. Mazowiecka 17a/8, Sopot Tel. 506-415-996 marekrostek@wp.pl
|
3. Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Pruszcz Gdański Ul. Kasprowicza 16, 83-000 Pruszcz Gdański Tel. 502-792-032 Email: stantrener@interia.pl
|
3. ZIELONE WZGÓRZA Murowana Goślina Ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 362-095 Murowana Goślina Os. Kontaktowa Andrzej Miciul Tel. 500-231-419 Email: klub@ks.murowana-goslina.net |
4. TS LISKOWIAK Lisków Ul. Blizińskiego 42 b, 62-850 Lisków Os. kontaktowa Artur Helman 604-829-484 Email:arturwinda@wp.pl |
4. MKS Mieszko Połczyn Zdrój Ul. Nowa 10 m 11, 78-320 Połczyn Zdrój Email: walec@op.pl
|
Grupa III |
Grupa IV |
1.AZS PWSZ ,,Sprint’’ Płocizno-Tartak Płocizno-Tartak 16, 16-402 Tel. 87 563-90-27 Trener Marek Klimaszewski Tel: 600-324-042 |
1. LKS LUKS Dobroń Ul. 11-go Listopada 9, 95-082 Dobroń Os. kontaktowa Irek Janusz Tel. 606-940-612 Email: janusz@zec.pabianice.pl |
2. LUMKS KASZTELAN Rozprza Ul. Sportowa 12, 97-340 Rozprza Os. kontaktowa Grzegorz Prochuń Tel. 508-068-569 Email: grzesiek746@poczta.fm |
2. BAS Białystok Ul. Polowa 7/1, 15-612 Białystok Trener Czesław Tobolski 502-286-325 Kierownik Andrzej Cylwik 606-972-792 |
3. KS CSD TiM Choroszcza Olsztyn Ul. Wilczyńskiego 25D/68, 10-686 Olsztyn Os. kontaktowa Magdalena Gago Tel. 669-519-446 Email: obsady@wmzps.org |
3. KS Metro Warszawa Ul. Hirszfelda 11, Warszawa Os. kontaktowa Łukasz Ostrowski Tel. 501-543-415 Email: lukasz@sportarena.com.pl |
4. . KKS Kozienice Ul. Głowaczkowska 48, Kozienice Os. kontaktowa Marek Grzelczak Tel. 501-536-437 Email: gibon1@autograf.pl
|
4. CSiR Pałac Kamieniec Ul. Kamieniec 8/8 14/240 Susz Os. kontaktowa Piotr Zdzichowski Tel. 603-060-388 |
Grupa V |
Grupa VI |
1. LKPS Pszczółka Lublin Ul. Czeremchowa 11/1, Lublin Os. kontaktowa Krzysztof Skubiszewski Tel. 608-060-499 |
1. MKS OLIMPIA Ul. 1 maja 1, 58-530 Kowary Os. kontaktowa Patryk Hobgarski Tel. 693-355-931 Email: phobgar@poczta.onet.pl |
2. KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec Ul. Niebylec 163 38-114 Niebylec Os. kontaktowa Krzysztof Frączek 696-426-789 Email: klub@neobus-niebylec.pl |
2. UKS Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska Ul. Akademicka 8, Biała Podlaska Os. kontaktowa Grzegorz Piszcz 509-168-133 |
3. AKS V LO Rzeszów Ul. Podpromie 10, 35-051 Rzeszów Trener Jerzy Wietecha 602-867-124 Email: aks@assecoresovia.pl |
3.UKS Grunwald Chełmek Ul. Bolesława Chrobrego 9, 32-660 Chełmek Os. kontaktowa Marek Nowak Tel. 606-659-247 Email: mareknowak.33@wp.pl |
4. LKS Bobowa UL. Bohaterów Bobowej 22, 38-350 Bobowa Os. kontaktowa Paweł Popradowski Tel. 600-147-344 Email: lksbobowa@o2.pl |
4. UKS Tęcza Sędziszów Małopolski Ul. Ks. Maciąga 3, 39-120 Sędziszów Małopolski Trener Piotr Wiktor 696-063-997 Email: marf_4@poczta.fm |
Grupa VII |
Grupa VIII |
1. LMKS Piast Iskra-Pimat Ul. Sportowa 1, 46-310 Gorzów Śląski Os. kontaktowa Bogdan Pawlak Tel. 886-689-796 Email: bodo0@op.pl |
1. LKPS Borowno Ul. Armii Ludowej 6/8 SP Os. Kontaktowa Jacek Staniewski Prezes Tel. 603-773-741 |
2. MUKS Michałkowice Ul. Przyjaźni 28 SP 2, 41-103 Siemianowice Śląskie Trener Bartłomiej Chmiel Tel. 516-048-544
|
2. KU AZS UO Ul. Katowicka 87/27, 45-060 Opole Os. kontaktowa Rafał Doliński Tel. 515-071-909 Email: rafaldolinski@tlen.pl |
3.SPS EUROTAX Lubsko Hala Widowiskowo-Sportowo ul. Bohaterów 3, 68-300 Lubsko Os. kontaktowa Maciej Waszak Tel. 601-765-188 Email:d.eurotax@wp.pl |
3. KKS REN-BUT Ul. Stroma 2, 59-500 Złotoryja Os. kontaktowa Paweł Choczaj Tel. 661-750-080 Email: choczaj@poczta.fm |
4. Ząbkowickie Towarzystwo Sportowe Ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Os. kontaktowa Henryk Saryczew Tel. 603-117-423 Email: henryksaryczew@o2.pl |
4.SPS 4 CV Garwolin Ul. Żwirki i Wigury 16, Garwolin Os. kontaktowa Jakub Sokołowski 606-825-583 Email: kislano@o2.pl |
Obowiązkiem gospodarzy turniejów półfinałowych o wejście do II ligi mężczyzn (drużyny wymienione na pierwszym miejscu w grupie) jest powiadomienie PZPS, drużyn przyjezdnych i sędziów o miejscu zawodów i zakwaterowania, zapewnienie opieki lekarskiej podczas zawodów, pomocniczej obsady sędziowskiej, odpowiedniej oprawy zawodów. Po zakończeniu turnieju należy przesłać na adres PZPS protokoły meczów, tabelę końcową oraz kopię list F-02 wszystkich zespołów biorących udział w turnieju . Drużyny przyjezdne są zobowiązane potwierdzić gospodarzom zapotrzebowanie na zakwaterowanie.
Wszystkie zespoły mają obowiązek przedstawić sędziemu głównemu na odprawie technicznej imienna listę zgłoszeń F-02 potwierdzona w macierzystym WZPS-ie lub wydruk z Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników, aktualne badania lekarskie i dokument tożsamości.
W turniejach ½ Finału w sezonie 2014/2015 obowiązuje podana numeracja drużyn oraz niżej podana kolejność gier:
1dzień 2 dzień 3 dzień
1-4 4-3 2-4
2-3 1-2 3-1
Na zawodach obowiązują piłki MOLTEN V5M 5000.
W DNIU ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PROSZĘ O PRZESŁANIE SKRÓCONEGO PROTOKOŁU MECZOWEGO FAXEM NA NUMER 22 462 82 49 lub na adres mailowy: mnowakowski@pzps.pl .
Z poważaniem
Klaudia Sitek
Specjalista ds. Rozgrywek