Główna » Aktualności, III Liga

Niestety 1:3 z Olkuszem !

Dnia 16 lutego 2013

W rozegranym dzisiaj meczu III ligi mężczyzn pomiędzy LKS Bobowa a Kłosem Olkusz nasi siatkarze nie sprostali rywalom i przegrali 1:3. W pierwszym secie bobowianie prowadzili otwarta grę z przeciwnikiem który miał w składzie 4 byłych zawodników I ligowej Wandy Kraków i wygrali go do 28. W następnych dwóch przeważali goście i wygrali zdecydowanie do 13 i 12. W 4 secie wyrównana walka była do stanu 15;15, niestety w końcówce seta znów przeważali zawodnicy Kłosa i wygrali do 20. LKS bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 7 ), Kudławiec Marcin ( 2 ), Gądkiewicz Dammian ( 16), Wiejaczka Dawid ( 6 ), Mędoń Piotr ( 9 ), Steinhoff  Bogumił ( 7 ), Tubek Maciej – libero, Tubek Bartłomiej (5 ), Iwański Jarosław ( 1), Gucwa Kamil, Gryzło Przemysław, Zięba Wojciech, trener Popardowski Paweł.  Galeria i relacja !

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.