Główna » Aktualności, Kadeci

Na początek porażka !

Dnia 19 października 2012

Od porażki 0:3 rozpoczęli rozgrywki ligi wojewódzkiej kadeci LKS Bobowa. W rozegranym dzisiaj meczu ulegli w Tarnowie zespołowi Tarnowia- Iskierki w setach do 23, 21, 23. W pierwszym secie bobowianie prowadzili 16:10 ale niestety bardzo duża liczba błędów własnych spowodowała że ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze. W drugim secie od początku zawodnicy z Tarnowa uzyskali kilka punktów przewagi i utrzymali ją do końca. W 3 secie LKS Bobowa prowadził 14:11 a później 23:22, jednak ponownie błędy własne doprowadziły do zwycięstwa zespół z Tarnowa.LKS Bobowa wystąpił w składzie : Zięba Wojciech, Wiejaczka Dawid, Gryzło Przemysław, Molendowicz Jan – kapitan, Kotul Tomasz, Popardowski Jakub, Mucha Krzysztof – libero , Domin Maciej oraz Babicz Mateusz, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.