Główna » Aktualności, III Liga

Na inaugurację zwycięstwo 3:2

Dnia 7 października 2012

Zwycięstwem 3:2 zakończył się pierwszy mecz LKS Bobowa w III lidze w sezonie 2012/2013. Przeciwnikiem LKS Bobowa był zespół Janiny Libiąż, w skład którego wchodzili doświadczeni zawodnicy, mający w swoim dorobku  występy na parkietach I ligi ( Matyja M. ). Mecz odbywał się na sali w Siedliskach w związku z odbywającym się na hali w Bobowej Międzynarodowym Festiwalem Koronki Klockowej.  Pierwszy punkt w sezonie zdobyli bobowianie, w pierwszym secie do stanu 16:16 trwała wyrównana walka punkt za punkt, zespół LKS bardzo dobrze radził sobie na środku siatki. Końcówka seta to przewaga zespołu gości którzy pokazali opanowanie i doświadczenie szczególnie w polu zagrywki w wygrali pierwszego seta do 19. W drugim secie  bobowianie prowadzili od pierwszych piłek  i  gdy wydawało się że bobowianie zmierzają do wygrania II partii , przy stanie 23:18 dla LKS załamała się skuteczna gra i po własnych błędach LKS przegrał do 23.  Następne sety to bardzo dobra gra LKS Bobowa w każdym elemencie i ostateczne zwycięstwa do 18, 18 i 10. LKS wystąpił w składzie : Tubek Maciej -kapitan ( 1 zdobyty punkt ), Popardowski Jakub ( 12 ), Iwański Jarosław ( 14 ) , Mędoń  Piotr  ( 12 ), Wiejaczka Dawid ( 12 ), Steinhoff Bogumił ( 16 ), Zięba Wojciech – libero, Tubek Bartłomiej  ( 9 ), Kosiek Kamil ,  Kudławiec Marcin, Bogusz Krystian  i Gryzło Przemysław , trener Popardowski Paweł.Relacja i galeria

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.