Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Minisiatkówka – turniej w Bieczu!

Dnia 10 grudnia 2022

W I ligowym turnieju minisiatkówki rozgrywanym w Bieczu, w kategorii „4” LKS Bobowa 1 w składzie: Sz. Olszyński, Ł. Połeć, Sz. Gargula, F. Skórski po niezbyt udanym początku (porażka w pierwszym secie z GKPS Gorlice 2) rozkręcił się, wygrał 3 mecze i zajął I miejsce.

Drugi zespół „4” T. Król, P. Mucha, J. Kamyk, O. Podobiński wygrał 3 mecze w drugiej lidze i uzyskał awans do pierwszej ligi.

LKS 3 w kategorii „4”: K. Cieśla, P. Gorgosz, J. Górowski, M. Mordarski wygrał jeden mecz i został w drugiej lidze.

„Trójka” w składzie: H. Wiejaczka, D. Ćwikła, J. Przybyłowicz walczyła w pierwszej lidze. Wygrała jeden mecz, trzy przegrała (dwa po zaciętych i wyrównanych meczach 1:2) i w kolejnym turnieju zagra w pierwszej lidze.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.