Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – złoty medal czwórek w finale wojewódzkim !

Dnia 2 czerwca 2018

Dużym sukcesem naszych młodych zawodników zakończył się finał wojewódzki turnieju Kinder+Sport w kategorii czwórek rozgrywany na hali w Bobowej. LKS Bobowa grając w składzie: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Kuk Jakub, Połeć Kamil, Szpila Krzysztof, Król Mateusz wygrał wszystkie mecze i zdobył złoty medal. Bobowianie w finale pokonali UKS 22 Kraków 2:1, awansując do finału ogólnopolskiego, który będzie rozgrywany w Zabrzu na początku lipca. III miejsce w turnieju zdobyła drużyna UKS Volley Brzesko. Drugi zespół LKS-u, grając w składzie: Kruczek Karol, Gryzło Hubert, Śliwa Tymoteusz, Mruk Patryk, Gryzło Krystian, Ziomek Kacper zajął ostatecznie VI miejsce. Najlepszym rozgrywającym turnieju został wybrany Bogusz Maciej, najlepszym atakującym Wacławik Szymon, najlepszym przyjmującym Nowogórski Paweł ( UKS 22 Kraków ) i najlepszym zawodnikiem turnieju Wacławik Szymon.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.