Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – Turniej mikołajkowy w Krakowie !

Dnia 4 grudnia 2016

W dniach 2-4.12 nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w  XX II Turnieju Mikołajkowym mini siatkówki w Krakowie w ZSOS na osiedlu Teatralnym . W turnieju brało udział 25 zespołów trójkowych dziewcząt i 22 zespoły trójkowe chłopców z klubów i szkół z całej Polski. LKS Bobowa zgłosił do turnieju 3 zespoły : I – Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Kuk Jakub, Połeć Kamil, II – Szpila Krzysztof, Gryzło Hubert, Śliwa Tymoteusz, III – Mruk Patryk, Tumidajski Kamil, Jabłoński Łukasz, trenerzy Ćwikła Iwona i Popardowski Paweł. III zespół zajął XVIII miejsce, II zespół IX miejsce , a I zespół LKS Bobowa wygrał cały turniej pokonując w grupie finałowej kolejno MKS Będzin, UKS Leżajsk i UKS 22 Kraków. Najlepszym rozgrywającym turnieju wybrany został Maciek Bogusz a najlepszym zawodnikiem turnieju Wacławik Szymon.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.