Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – turniej ligowy „2””3″ i „4”!

Dnia 14 marca 2021

14 marca w Bobowej odbył się turniej ligowy minisiatkówki w kategorii „dwójek”, „trójek” i „czwórek”.

W kategorii „czwórek” chłopcy w składzie: Połeć G, Sobczyk K, Gąsior S, Lichoń Sz, Przybyłowicz K zajęli II miejsce w I lidze. Wygrali z GKPS Gorlice 1, po zaciętym i wyrównanym meczu 2:0 (21:19; 15:13), w równie emocjonującym meczu przegrali z Dunajcem Nowy Sącz 0:2 (10:15;13:15) Wygrali też z GKPS 2 2:0 (15:10; 15:5).

W „trójkach” Dynada A, Magiera E, Rafa S wygrali jeden mecz, przegrali trzy i zajęli V miejsce.

W „dwójkach” Połeć Ł, Król T, Mucha P walczyli w pierwszej lidze, przegrali jeden mecz i zajęli II miejsce. W drugiej lidze „dwójek” grali Połec M, Ćwikła D i zajęli V miejsce. W trzeciej lidze II miejsce zajęli: Olszyński Sz, Gargula Sz, a V miejsce Skórski F, Kamyk J.

Kolejny turniej odbędzie się 27.03 w Bieczu.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.