Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – turniej kwalifikacyjny czwórek !

Dnia 26 listopada 2016

Na hali ZS nr 1 w Bobowej odbył się turniej kwalifikacyjny mini siatkówki chłopców w kategorii czwórek . W turnieju wzięło udział 12 zespołów z rejonu nowosądeckiego reprezentujących 5 klubów : Dunajec Nowy Sącz , GKPS Gorlice , Jedynka Biecz , UKS Jankowa i LKS Bobowa . Bobowianie grali w składzie : I – Skupień Jakub, Paczuła Sylwester, Wojtaczka Kacper, Job Dominik , Jabłoński Szymon, II – Wacławik Szymon, Bogusz Maciej , Mruk Patryk , Tumidajski Kamil, Jabłoński Łukasz , III – Połęć Kamil, Szpila Krzysztof, Śliwa Tymoteusz, Gryzło Hubert , trener Popardowski Paweł. I  zespół LKS  wygrał 3 mecze, II 5 meczów a III zespół LKS wygrał 2 mecze.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.