Główna » Aktualności, Młodzicy

MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ – POLSKA 2014

Dnia 6 września 2014

W Krakowie na mobilnych boiskach obok Kraków Areny odbył się turniej Mini MŚ w piłce siatkowej. Był to turniej kwalifikacyjny młodzików. Wystąpili w nim także siatkarze LKS-u, którzy reprezentowali drużynę USA. W trakcie rozgrywek pokonali drużynę z Biecza (Serbia) i Beskid Andrychów (Chiny), przegrali z drużyną MKS Andrychów (Kanada) i zajęli II miejsce  grupie. LKS reprezentowali: Skupień M, Zarzecki B, Sobol T, Gruca J, Wójcik J, Flądro A, Warzecha K, Sobol B, Wojtaczka E, Smoszna M, Myśliwiec S,Święch K, trener Ćwikła I.  Po zakończonych grach uczestnicy turnieju oglądali mecze MŚ i podpatrywali zawodników biorących udział w MŚ.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.