Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – LKS najlepszy w Małopolsce !

Dnia 27 maja 2017

Na hali w Bobowej odbył się finał wojewódzki mini siatkówki w kategorii trójek chłopców. W turnieju wzięło udział 15 najlepszych drużyn z Małopolski, w tym 3 drużyny LKS Bobowa. Do ścisłego finału, gdzie grało 6 zespołów weszło po rundzie eliminacyjnej 2 zespoły z Bobowej. Po rozegraniu 8 zwycięskich meczów I miejsce w turnieju zdobył pierwszy zespół LKS Bobowa w składzie: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Kuk Jakub, Szpila Krzysztof. Bobowianie zdobywając złote medale jednocześnie awansowali do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się pod koniec czerwca w Zabrzu. LKS Bobowa II zajął V miejsce, występując w składzie: Śliwa Tymoteusz, Gryzło Hubert, Połeć Kamil. LKS III: Mruk Patryk, Jabłoński Łukasz, Zarzecki Kajetan, Mruk Sulpicjusz  zajął XIII miejsce, trenerzy Popardowski Paweł i Ćwikła Iwona. Najlepszym blokującym turnieju został wybrany Błaszczyk Nikodem (SKPS Dunajec), najlepszym przyjmującym Nowogórski Paweł (UKS 22 Kraków), najlepszym rozgrywającym Bogusz Maciej (LKS Bobowa), najlepszym atakującym Wacławik Szymon (LKS Bobowa). Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Wacławik Szymon (LKS Bobowa). Nagrody dla najlepszych zawodników ufundował Burmistrz Bobowej, medale dla najlepszych zespołów i nagrody rzeczowe PZPS, statuetki dla najlepszej drużyny województwa TZPS w Nowym Sączu, nagrodę dla MVP Dyrektor ZS nr 1 w Bobowej.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.