Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – II turniej ligowy w Gorlicach !

Dnia 9 lutego 2019

Na hali w Gorlicach odbył się drugi turniej ligowy mini siatkówki Kinder+Sport rejonu nowosądeckiego chłopców we wszystkich kategoriach. Wszystkie nasze drużyny i wszyscy zawodnicy bardzo ambitnie walczyli i pokazali swoje umiejętności, które zdobyli na treningach. Nasi najmłodsi zawodnicy grali w składach: czwórki: Wojtas Maksymilian, Mucha Adam, Ziomek Kacper, Połeć Szymon, trójki: Ligęza Wiktor, Laska Krystian, Budzyn Szymon, Sowa Jakub, Świniarski Jakub, Kuk Jakub, Gryboś Oskar, Matusik Piotr, dwójki: Połeć Grzegorz, Sobczyk Kamil, Lichoń Szymon, Gąsior Stanisław, Dynda Aleksander, Przybyłowicz Kacper, Rafa Sebastian, Magiera Emanuel. Następny turniej ligowy odbędzie się 16 marca na hali w Nowym Sączu.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.