Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – II turniej ligowy w Bieczu !

Dnia 18 lutego 2017

Na hali PZPO w Bieczu odbył się drugi  turniej ligowy mini siatkówki chłopców w kategorii dwójek i trójek. W dwójkach LKS Bobowa reprezentowało 6 zespołów : 1: Mucha Adam , Mruk Sulpicjusz, 2: Zarzecki Kajetan, Wojtas Maksymilian, 3: Śliwa Wiktor, Ligęza Kacper, 4: Połeć Szymon, Ligęza Wiktor, 5: Świniarski Jakub, Faron Bartek, 6: Połeć Grzegorz, Szpila Marcin.  W turnieju brało udział 27 zespołów, podzielonych na 5 lig . I zespół LKS zajął 5 miejsce w I lidze, pozostałe zespoły utrzymały swoje miejsca w poszczególnych ligach.W trójkach bobowianie grali w 4 zespołach w  składzie : 1: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej , Kuk Jakub , 2: Szpila Krzysztof, Połeć Kamil, Gryzło Hubert, 3: Mruk Patryk, Tumidajski Kamil, Jabłoński Łukasz, 4: Mruk Sulpicjusz, Mucha Adam, Zarzecki Kajetan, Wojtas Maksymilian , trener Popardowski Paweł. W turnieju wzięło udział 14 zespołów w 3 ligach . Turniej wygrał LKS I zespół , a drugie miejsce zajął LKS II.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.