Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – Florian Cup Mirzec 2017!

Dnia 7 maja 2017

W Mircu (woj. świętokrzyskie) odbył się Ogólnopolski Turniej mini siatkówki trójek chłopców, pod nazwą „Florian Cup Mirzec 2017”.  W turnieju wzięło udział 14 zespołów reprezentujących 8 klubów, wszystkie zespoły należą do czołówki krajowej w tej kategorii wiekowej. LKS Bobowa I w składzie: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Szpila Krzysztof zajął  I miejsce wygrywając wszystkie mecze. Chłopcy z Bobowej wygrywali kolejno z: MOS Wola Warszawa 21:11, UKS 22 Kraków 21:14, PLAS Warszawa 21:9, SP Niekłań 21:15, IBIS Mirzec 21:19, Lechia Tomaszów Mazowiecki 21:9, Trójka Leżajsk 21:16, SP Niekłań 21:19 (półfinał), Lechia Tomaszów 21:10 – finał. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Szymon Wacławik.  LKS Bobowa II w składzie: Połeć Kamil, Gryzło Hubert, Mruk Patryk zajął w swojej grupie II miejsce pokonując drugie zespoły MOS Wola Warszawa, UKS 22 Kraków, Trójki Leżajsk, PLAS Kielce. Bobowianie ulegli tylko rówieśnikom Lechii Tomaszów. Trenerem obu zespołów był Paweł Popardowski. Młodzi siatkarze LKS Bobowa przygotowują się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Bobowej 27.05.2017 i który będzie eliminacją do finału Ogólnopolskiego Turnieju Kinder +Sport.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.