Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – Finał wojewódzki Kinder+Sport 2 i 3 !

Dnia 11 maja 2019

Na hali w Bobowej odbył się finał wojewódzki turnieju o Puchar Kinder+Sport w minisiatkówce chłopców, w kategorii dwójek i trójek. W obu kategoriach startowało po 12 najlepszych zespołów z województwa, wyłonionych w turniejach rejonowych. Dwa najlepsze zespoły uzyskały awans na turniej ogólnopolski, który odbędzie się pod koniec czerwca w Zabrzu. W kategorii dwójek nasza drużyna grająca w składzie: Sobczyk Kamil, Połeć Grzegorz, Gniadek Stanisław – trener Ćwikła Iwona, zajęła 6 miejsce. Najlepszym zespołem okazał się SKPS Dunajec, drugie miejsce zajął GKPS Gorlice, a trzecie UKS 22 Kraków. W kategorii trójek bobowianie byli blisko awansu, ale niestety w półfinale przegrali z SKPS Dunajec 1:2. Pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS 22 Kraków, drugie SKPS Dunajec, a trzecie Sparta Kraków. Nasza drużyna trójek grała w składzie: Ligęza Wiktor, Laska Krystian, Budzyn Mateusz, Sowa Jakub, trener Popardowski Paweł.

 

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.