Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – finał rejonu w Nowym Sączu !

Dnia 29 kwietnia 2019

W Nowym Sączu odbył się półfinał Małopolski turnieju minisiatkówki Kinder+Sport we wszystkich kategoriach wiekowych. Był to piąty turniej rejonu nowosądeckiego, który wyłonił po 4 najlepsze zespoły, które awansowały do finału wojewódzkiego. Srebrny medal w kategorii trójek zdobyli: Ligęza Wiktor, Laska Krystian, Budzyn Szymon, Sowa Jakub. W kategorii dwójek nasza drużyna w składzie: Połeć Grzegorz i Sobczyk Kamil zdobyła brązowy medal. LKS Bobowa w kategorii czwórek, po 5 turniejach zajął 4 miejsce, grając w składzie: Mucha Adam, Zarzecki Kajetan, Mruk Sulpicjusz, Gryzło Bartek, Połeć Szymon. Finał wojewódzki w kategorii dwójek i trójek odbędzie się 11 maja na hali w Bobowej, natomiast w kategorii czwórek 12 maja w Niepołomicach.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.