Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – finał rejonu turnieju Kinder+Sport !

Dnia 15 kwietnia 2018

Na hali w Bobowej odbył się finałowy turniej rejonu nowosądeckiego mini siatkówki o puchar Kinder+Sport. W turnieju wzięło udział 7 zespołów czwórek, 8 zespołów trójek i 12 zespołów dwójek reprezentujących kluby: SKPS Dunajec Nowy Sącz, GKPS Gorlice, Gorce Nowy Targ, UKS Nawojowa i LKS Bobowa. Do finału wojewódzkiego awansowały po 4 zespoły w każdej kategorii wiekowej. I miejsce w kategorii czwórek zdobył LKS Bobowa I w składzie: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Połeć Kamil, Kruczek Karol, Król Mateusz. LKS Bobowa II w kategorii czwórek zajął II miejsce, grając w składzie: Kuk Jakub, Szpila Krzysztof, Gryzło Hubert, Śliwa Tymoteusz. W turnieju brały udział 3 zespoły LKS Bobowa w kategorii dwójek, 2 zespoły w kategorii trójek i 3 zespoły w kategorii czwórek, trenerzy Ćwikła Iwona i Popardowski Paweł.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.