Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – Finał Rejonu!

Dnia 23 kwietnia 2017

Na hali ZS nr 1 w Bobowej odbył się finał rejonu nowosądeckiego w mini siatkówce chłopców w kategorii dwójek, trójek i czwórek. Złote medale w kategorii trójek zdobył LKS I w składzie: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej , Kuk Jakub, Szpila Krzysztof. IV miejsce zdobył LKS II grając w składzie: Połeć Kamil, Gryzło Hubert, Śliwa Tymoteusz. LKS III w składzie: Mruk Patryk, Jabłoński Łukasz, Tumidajski Kamil zajął ostatecznie VIII miejsce. Dwa zespoły LKS awansowały do finału wojewódzkiego.

W kategorii dwójek LKS I w składzie Mucha Adam i Mruk Sulpicjusz zajął V miejsce i awansował do finału wojewódzkiego. LKS II (Zarzecki Kajetan, Wojtas Maksymilian) zajął IX miejsce a LKS III (Śliwa Wiktor, Ligęza Kacper) XIV miejsce.

W kategorii czwórek bobowianie zajęli ostatecznie IV miejsce, uzyskując awans do finału wojewódzkiego. LKS grał w składzie: Wojtaczka Kacper, Skupień Jakub, Paczuła Sylwester, Jabłoński Szymon. Trenerami byli: Ćwikła Iwona  i Popardowski Paweł.

Najlepszymi zawodnikami turnieju finałowego zostali wybrani: kategoria trójek: Wacławik Szymon – LKS Bobowa, Błaszczyk Nikodem – SKPS Dunajec, Liszka Filip – GKPS Gorlice, kategoria dwójek: Sobczyk Szymon – SKPS Dunajec, Rokita Fabian – SKPS Dunajec, Kowalczk Grzegorz – Gorce Nowy Targ, kategoria czwórek: Trześniak Kamil – GKPS Gorlice, Kałużny Dominik – SKPS Dunajec, Dykas Michał – Jedynka Biecz.

W  turnieju wzięło udział 100 zawodników reprezentujących 6 klubów, organizatorem turniejów ligowych i finału był TZPS w Nowym Sączu.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.