Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – brązowy medal w Częstochowie !

Dnia 19 grudnia 2016

W dniach 17-18 .12.2016 nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w bardzo silnie obsadzonym Międzynarodowym XVI Turnieju Mikołajkowym w Częstochowie. Do turnieju zostały zaproszone najlepsze drużyny w Polsce w kategorii dwójek , trójek i czwórek chłopców. W każdej kategorii grało w turnieju 16 drużyn,wszystkich uczestników było ok. 230 . Bobowianie w kategorii trójek zdobyli brązowy medal , przegrywając jedynie z Wifamą Łódź i Plasem Kielce. Kolejność końcowa turnieju ( pierwsza ósemka ) : 1. Wifama Łódź ,2. Plas Kielce ,3. LKS Bobowa, 4. MOS Będzin, 5. UKS 22 Kraków,6. Atak Elbląg , 7. Lechia Tomaszów,  8. Plas Warszawa. LKS Bobowa grał w składzie : Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Kuk Jakub, Szpila Krzysztof, Połeć Kamil, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.