Główna » Aktualności, Juniorzy, Turnieje

Memoriał Profesora Skrzypka !

Dnia 13 września 2014

Juniorzy LKS Bobowa uczestniczyli w Tarnowie w memoriale Profesora Skrzypka – bardzo znanego i utytułowanego trenera pracującego w minionych latach w Tarnowie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny : LKS Bobowa, MKS Gryf Brzesko, MUKS Orzeł Ciężkowice i gospodarz Sokół Tarnów. Kolejność końcowa turnieju : 1. Sokół Tarnów  2. LKS  Bobowa   3. Gryf Brzesko  4. Orzeł Ciężkowice . LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub, Zięba Wojiech, Tubek Michał, Domin Maciej, Molendowicz Jakub, Kupisz Karol, Rysiewicz Mik0łaj – libero, Babicz Mateusz – II libero, Turek Paweł, trener Popardowski Paweł. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrano Michała Tubka.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.