Główna » Aktualności, III Liga

LKS wygrywa 3:0 na wyjeździe !

Dnia 8 listopada 2014

Zwycięstwem 3:0 zakończył się drugi mecz naszych zawodników w III lidze w bieżącym sezonie . Bobowianie pokonali na wyjeździe zespół Lisek Lisia Góra kolejno w setach do 20, 29 i 22. Mecz był rozgrywany na sali w Zaczarniu – wielkość naszej starej sali , ale nasi zawodnicy poradzili sobie z wymagającymi warunkami i po dobrej grze pokonali gospodarzy. LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 7 ), Kuś Mateusz ( 9 ), Gryzło Przemysław ( 5 ), Gądkiewicz Damian ( 13 ), Mędoń Piotr ( 9 ), Kudławiec Marcin ( 9 ), Tubek Maciek – libero, Bogusz Krystian ( 3 ), Wiatr Rafał, Zięba Wojciech, Iwański Jarosław, Broński Amadeusz , trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.