Główna » Aktualności, III Liga

LKS w najlepszej czwórce III ligi !

Dnia 25 stycznia 2015

Jak informowaliśmy  wcześniej  zawodnicy LKS Bobowa wygrali ostatni mecz rundy eliminacyjnej tegorocznej III ligi , pokonując na wyjeździe zespół MKS Andrychów 3:2 w setach do -29, -22, 20, 23, 9. Bobowianie będą po raz pierwszy w historii klubu walczyć w rundzie finałowej III ligi. Najlepsze 2 zespoły z rundy finałowej będą grały o awans do II ligi. LKS Bobowa rozegrał bardzo dobry mecz w Andrychowie, wykazał się niesamowitą walecznością , w IV secie przegrywał już 9:15 by wygrać tego seta do 23. LKS grał w składzie : Popardowski Jakub ( 9 ), Kuś Mateusz ( 12 ), Gądkiewicz Damian ( 11 ), Mędoń Piotr ( 17 ), Smoszna Dawid ( 1 ), Steinhoff Bogumił ( 7 ), Tubek Maciej – libero, Gryzło Przemysław ( 6 ), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał , Iwański Jarosław, Kudławiec Marcin , trener Popardowski Paweł.mDSC00879

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.