Główna » Aktualności, III Liga

LKS Bobowa wygrywa i gra o II ligę !

Dnia 7 marca 2015

Zwycięstwem 3:1 dla LKS Bobowa zakończył się dzisiejszy mecz III ligi. Nasi siatkarze wygrali z Kęczaninem Kęty w setach do -22, 16, 15, 16. Tym zwycięstwem nasi siatkarze zapewnili sobie II miejsce w tegorocznych rozgrywkach III ligi  i  udział w turnieju półfinałowym o II ligę . Jest to największy sukces w historii klubu jak również sportu bobowskiego. Bobowianie grali dzisiaj w składzie : Popardowski Jakub ( 15 ), Kuś Mateusz ( 12 ), Gryzło Przemysław ( 10), Gądkiewicz Damian, Medoń Piotr ( 7 ), Steinhoff Bogumił ( 13 ), Tubek Maciej – libero, Iwański Jarosław ( 12 ), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał, Kudławiec Marcin , Tubek Michał, trener Popardowski Paweł.

Relacja i galeria !

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.