Program V Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej
Dnia 16 września 2015
18.09.2015
16:00 – mecze eliminacyjne grupy A
LKS Bobowa | – Jedynka Biecz | ||||||
Junior Poprad | – Iskierka Tarnów | ||||||
MKS Andrychów | – SOS Skarżysko – Kamienna |
17:00 – mecze eliminacyjne grupy B
VKM Stara Lubovnia | – GKPS Gorlice | ||||||
MKS Andrychów B | – MOSiR Jasło | ||||||
STS Skarżysko – Kamienna | – Kadra Świętokrzyskie |
18:00 – oficjalne otwarcie turnieju
18:15 – mecze grupy A
Jedynka Biecz | – SOS Skarżysko – Kamienna | ||||||
Iskierka Tarnów | – MKS Andrychów | ||||||
LKS Bobowa | – Junior Poprad |
19:15 – mecze grupy B
GKPS Gorlice | – Kadra Świętokrzyskie | ||||||
MOSiR Jasło | – STS Skarżysko – Kamienna | ||||||
VKM Stara Lubovnia | – MKS Andrychów B |
19.09.2015
10:00 – mecze grupy A
Jedynka Biecz | – Iskierka Tarnów | ||||||
LKS Bobowa | – SOS Skarżysko – Kamienna | ||||||
Junior Poprad | – MKS Andrychów |
11:00 – mecze grupy B
GKPS Gorlice | – MOSiR Jasło | ||||||
VKM Stara Lubovnia | – Kadra Świętokrzyskie | ||||||
MKS Andrychów B | – STS Skarżysko – Kamienna |
12:00 – mecze grupy A
MKS Andrychów | – Jedynka Biecz | ||||||
SOS Skarżysko – Kamienna | – Junior Poprad | ||||||
Iskierka Tarnów | – LKS Bobowa |
13:00 – mecze grupy B
STS Skarżysko – Kamienna | – GKPS Gorlice | ||||||
Kadra Świętokrzyskie | – MKS Andrychów B | ||||||
MOSiR Jasło | – VKM Stara Lubovnia |
15:00 – mecze grupy A
Junior Poprad | – Jedynka Biecz | ||||||
MKS Andrychów | – LKS Bobowa | ||||||
SOS Skarżysko – Kamienna | – Iskierka Tarnów |
16:00 – mecze grupy B
MKS Andrychów B | – GKPS Gorlice | ||||||
STS Skarżysko – Kamienna | – VKM Stara Lubovnia | ||||||
Kadra Świętokrzyskie | – MOSiR Jasło |
17:00 – mecze półfinałowe
III A – IV B | |||||
V A- VI B | |||||
VI A – V B |
18:00 – mecze półfinałowe
IV A – III B | |||||
I A – II B | |||||
II A – I B |
20.09.2015
10:00 – mecze o miejsca VII, IX, XI
11:00 – mecze o miejsca I, III, V
12:00 – oficjalne zakończenie turnieju
Grupa A
1. LKS Bobowa
2. Junior Poprad
3. MKS Andrychów
4. SOS Skarżysko – Kamienna
5. Iskierka Tarnów
6. Jedynka Biecz
Grupa B
1. VKM Stara Lubovnia
2. BBTS Bielsko – Biała
3. STS Skarżysko – Kamienna
4. Kadra Świętokrzyskie
5. MOSiR Jasło
6. GKPS Gorlice