Główna » Aktualności, Juniorzy, Kadeci, Slider, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

Program V Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej

Dnia 16 września 2015

18.09.2015

16:00 – mecze eliminacyjne grupy A

LKS Bobowa - Jedynka Biecz
Junior Poprad - Iskierka Tarnów
MKS Andrychów - SOS Skarżysko – Kamienna

 

17:00 – mecze eliminacyjne  grupy B

VKM Stara Lubovnia - GKPS Gorlice
MKS Andrychów B - MOSiR Jasło
STS Skarżysko – Kamienna -  Kadra Świętokrzyskie

 

18:00 – oficjalne otwarcie turnieju

 

18:15 – mecze grupy A

Jedynka Biecz  – SOS Skarżysko – Kamienna
Iskierka Tarnów -  MKS Andrychów
LKS Bobowa -  Junior Poprad

 

19:15 – mecze grupy B

GKPS Gorlice  – Kadra Świętokrzyskie
MOSiR Jasło -  STS Skarżysko – Kamienna
VKM Stara Lubovnia -  MKS Andrychów B

 

19.09.2015

10:00 – mecze grupy A

Jedynka Biecz -  Iskierka Tarnów
LKS Bobowa  – SOS Skarżysko – Kamienna
Junior Poprad  – MKS Andrychów

 

11:00 – mecze grupy B

GKPS Gorlice  – MOSiR Jasło
VKM Stara Lubovnia  – Kadra Świętokrzyskie
MKS Andrychów B  – STS Skarżysko – Kamienna

 

12:00 – mecze grupy A

MKS Andrychów  – Jedynka Biecz
SOS Skarżysko – Kamienna  – Junior Poprad
Iskierka Tarnów  – LKS Bobowa

 

13:00 – mecze grupy B

STS Skarżysko – Kamienna  – GKPS Gorlice
Kadra Świętokrzyskie  – MKS Andrychów B
MOSiR Jasło  – VKM Stara Lubovnia

 

15:00 – mecze grupy A

 Junior Poprad - Jedynka Biecz
 MKS Andrychów - LKS Bobowa
SOS Skarżysko – Kamienna - Iskierka Tarnów

 

16:00 – mecze grupy B

MKS Andrychów B  – GKPS Gorlice
STS Skarżysko – Kamienna  – VKM Stara Lubovnia
Kadra Świętokrzyskie  – MOSiR Jasło

 

17:00 – mecze półfinałowe

III A – IV B
V A- VI B
VI A – V B

 

18:00 – mecze półfinałowe

IV A – III B
I A – II B
II A – I B

 

20.09.2015

 

10:00 – mecze o miejsca VII, IX, XI

 

11:00 – mecze o miejsca I, III, V

 

12:00 – oficjalne zakończenie turnieju

 

Grupa A

1. LKS Bobowa

2. Junior Poprad

3. MKS Andrychów

4. SOS Skarżysko – Kamienna

5. Iskierka Tarnów

6. Jedynka Biecz

 

Grupa B

1. VKM Stara Lubovnia

2. BBTS Bielsko – Biała

3. STS Skarżysko – Kamienna

4. Kadra Świętokrzyskie

5. MOSiR Jasło

6. GKPS Gorlice

pasek_sponsorow

 

  Copyright ©2017 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.