Komunikat organizacyjny IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej !
Dnia 17 września 2014
IV Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej
19.09.2014
godz. 16:00 – mecze grupy A
Sokół Tarnów | – MOSiR Jasło | ||||
Orzeł Ciężkowice | – GKPS Gorlice | ||||
STS Skarżysko | – Mansard Sanok |
godz. 17:00 – mecze grupy B
LKS Bobowa | – Świętokrzyskie | ||||
Wawel Kraków | – Stara Lubovnia | ||||
Ostrowiec Świętokrzyski | – Jedynka Bielsko- Biała |
godz.18:00 – Oficjalne otwarcie turnieju
godz. 18:15 – mecze grupy A
Sokół Tarnów | – STS Skarżysko – Kamienna | ||||
Mansard Sanok | – Orzeł Ciężkowice | ||||
GKPS Gorlice | – MOSiR Jasło |
godz. 19:15 – mecze grupy B
LKS Bobowa | – Ostrowiec Świętokrzyski | ||||
Jedynka Bielsko – Biała | – Wawel Kraków | ||||
Stara Lubovnia | – Świętokrzyskie |
20.09.2014
godz.10:00 – mecze grupy B
LKS Bobowa | – VKM Stara Lubovnia | ||||
Świetokrzyskie | – Jedynka Bielsko Biała | ||||
Wawel Kraków | – Ostrowiec Świętokrzyski |
godz. 11:00 – mecze grupy A
Sokół Tarnów | – GKPS Gorlice | ||||
MOSiR Jasło | – Mansard Sanok | ||||
Orzeł Ciężkowice | – STS Skarżysko |
godz. 12:00 – mecze grupy B
LKS Bobowa | – Wawel Kraków |
Ostrowiec Świętokrzyski | – Świętokrzyskie |
Jedynka Bielsko – Biała | – VKM Stara Lubovnia |
godz. 13:00 – mecze grupy A
Sokół Tarnów | – Orzeł Ciężkowice |
STS Skarżysko | – MOSiR Jasło |
Mansard Sanok | – GKPS Gorlice |
godz. 15:00 – mecze grupy B
LKS Bobowa | – Jedynka Bielsko – Biała | ||||
VKM Stara Lubovnia | – Ostrowiec Świętokrzyski | ||||
Świętokrzyskie | – Wawel Kraków |
godz. 16:00 – mecze grupy A
Sokół Tarnów | – Mansard Sanok | ||||
GKPS Gorlice | – STS Skarżysko | ||||
MOSiR Jasło | – Orzeł Ciężkowice |
godz. 17:00 – mecze półfinałowe
III A – IV B | ||||||
V A – VI B | ||||||
VI A – V A |
godz. 18:00 – mecze półfinałowe
IV A – III B | ||||||
I A – II B | ||||||
II A – I B |
22.09.2014
godz. 10:00
o miejsce XI | ||||||
o miejsce IX | ||||||
o miejsce VII |
godz. 11:00
o miejsce V | ||||||
o miejsce III | ||||||
o miejsce I |
godz. 12:00 – oficjalne zakończenie turnieju