Główna » Aktualności, III Liga

Kęczanin znów wygrywa 3:1 !

Dnia 22 lutego 2015

Siatkarze LKS Bobowa po raz drugi w tym sezonie ligowym przegrali  z Kęczaninem Kęty . Tym razem w rundzie finałowej , na hali w Kętach ulegli gospodarzom 1:3 w setach – 20, -20, 21, -14. Bobowianie zajmują 3 miejsce w tabeli i nadal mają szansę aby zająć co najmniej drugie miejsce w tegorocznych rozgrywkach , premiujące udziałem w rozgrywkach centralnych. LKS Bobowa grał dzisiaj w składzie : Popardowski Jakub ( 11 ), Kuś Mateusz ( 2 ), Gryzło Przemysław ( 7 ), Gądkiewicz Damian ( 12 ), Medoń Piotr ( 11 ), Steinhoff  Bogumił ( 4 ), Tubek Maciej – libero, Iwański Jarosław ( 13), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał, Kudławiec Marcin, Smoszna Dawid , trener Popardowski Paweł.

Relacja i galeria ! 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.