Główna » Aktualności, Kadeci, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

Kadra podkarpackiego pierwsza, Bobowa czwarta!

Dnia 23 września 2012

II Ogólnopolski turniej o Złotą Koronkę Bobowej zakończył się zwycięstwem siatkarzy Kadry województwa podkarpackiego, którzy w finale pokonali kadrę województwa małopolskiego 2:0 w setach do 22 i 15.

W meczu o 3 miejsce siatkarze LKS Bobowa ulegli nieznacznie po bardzo wyrównanym meczu siatkarzom STS Skarżysko – Kamienna 1:2 . Bobowscy siatkarze pokazali bardzo dobrą grę, mecz został uznany najlepszym  meczem  turnieju.Drużyna LKS Bobowa wystąpiła w składzie : Molendowicz Jan ( kapitan ), Wiejaczka Dawid, Popardowski Jakub, Gryzło Przemysław, Mucha Krzysztof, Kotul Tomasz, Bajorek Filip, Domin Maciej , Babicz Mateusz, Kwarciński Wiktor ( libero ), Zięba Wojciech,trener Popardowski Paweł