Główna » Aktualności, Kadeci

Kadeci zdobyli brąz !

Dnia 24 lutego 2013

mIMG_9805-150x150W zakończonym dzisiaj finale wojewódzkim kadetów zawodnicy LKS Bobowa zdobyli brązowy medal wygrywając w ostatnim swoim meczu z Kęczaninem Kęty 3:0 w setach do 25, 20 i 19. Zajmując 3 miejsce w turnieju nasi młodzi siatkarze awansowali na turniej szczebla centralnego 1/8 finału Mistrzostw Polski kadetów. LKS Bobowa grał dzisiaj w składzie : Tubek Michał ( 3 ), Zięba Wojciech ( 3 ), Domin Maciej, Wiejaczka Dawid ( 9 ), Gryzło Przemysław ( 19 ), Popardowski Jakub ( 18 ), Kwarciński Wiktor – libero, Kotul Tomasz, Mucha Krzysztof, Babicz Mateusz, Paczuła Dawid , Bajorek Filip , trener Popardowski Paweł. W meczu finałowym Dunajec Nowy Sącz wygrał 3:0 z Hutnikiem Dobry Wynik Kraków i zdobył tytuł Mistrza Województwa Małopolskiego w sezonie 2012/2013. Najwartościowym zawodnikiem LKS  Bobowa wybrano Jakuba Popardowskiego, najlepszym atakującym turnieju Przemysława Gryzło ( LKS ), najlepszym przyjmującym Łukasza  Hamigę ( Dunajec ), najlepszym  rozgrywającym  Tomasza Fornala ( Hutnik ), najlepszym  środkowym  Norberta  Grucę ( Dunajec ), najlepszym libero Piotra  Machetę ( Dunajec ), MVP Adriana  Piwowarskiego ( Dunajec ).

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.