Główna » Aktualności, Kadeci

Kadeci walczyli do końca !

Dnia 10 marca 2013

W ostatnim meczu 1/8 Mistrzostw Polski  kadetów rozgrywanych w Częstochowie zawodnicy LKS Bobowa walczyli bardzo dzielnie o zwycięstwo ale niestety przegrali po 5 setowej walce  z AZS PWZS Nysa 2:3 w setach do 12, -18, -21, 20, -12. Ostatecznie bobowianie zajęli IV miejsce. W ostatnim meczu turnieju AKS V LO II Rzeszów wygrał 3:2 z gospodarzami turnieju, ktorzy wygrali turniej, a zespół z Rzeszowa  zajął ostatecznie II miejsce , a zespół z Nysy III miejsce. Dwie pierwsze drużyny awansowały do 1/4 MP kadetów.  LKS Bobowa w ostatnim meczu grał w składzie : Zięba Wojciech ( 1 ), Domin Maciej ( 1 ), Wiejaczka Dawid ( 11 ), Gryzło Przemysław ( 20 ), Molendowicz Jan ( 2 ), Popardowski Jakub ( 22 ), Kwarciński Wiktor – libero, Tubek Michał ( 5 ), Kotul Tomasz ( 1 ), Babicz Mateusz, Paczuła Dawid, Mucha Krzysztof , trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2023 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.