Główna » Aktualności, Kadeci, Slider

Kadeci – turniej kwalifikacyjny ligi wojewódzkiej !

Dnia 12 października 2020

Na hali w Bobowej odbył się I turniej kwalifikacyjny kadetów tegorocznej ligi wojewódzkiej. Nasza drużyna rozegrała dwa mecze, przegrywając 1:2 z SKPS Dunajec Nowy Sącz i GKPS Gorlice. Drugi turniej kwalifikacyjny odbędzie się 25.10.2020. LKS Bobowa grał w składzie z SKPS Dunajec: Połeć Kamil ( 9 ), Wojtaczka Kacper ( 8 ), Kuk Jakub ( 7 ), Wojtas Kacper ( 8 ), Król Mateusz ( 3 ), Wojtas Maksymilian ( 3 ), Szpila Krzysztof – libero, Skupień Jakub, Michalik Jakub, Ziomek Michał ( 1 ) i z GKPS Gorlice: Połeć Kamil ( 16 ), Michalik Jakub ( 9 ), Wojtaczka Kacper ( 6 ), Kuk Jakub ( 13 ), Wojtas Kacper, Wojtas Maksymilian ( 1 ), Szpila Krzysztof – libero, Chramęga Szymon, Skupień Jakub, Ziomek Michał, Król Mateusz, Laska Krystian, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.