Główna » Aktualności, Kadeci, Slider, Turnieje

Kadeci najlepsi na turnieju w Starej Lubovni !

Dnia 1 października 2018

Kadeci naszego klubu wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Kadetów w Starej Lubovni na Słowacji. W turnieju startowało 6 drużyn. Bobowianie po wygraniu 4 meczów ( wszystkie 2:1 ) zajęli I miejsce w turnieju pokonując w finale drużynę z Popradu. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Preszowa, Śvidnika, Żiliny i Starej Lubovni. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik naszego klubu Dawid Podobiński. LKS Bobowa grał w składzie: Wojtaczka Kacper, Bogusz Maciej, Wacławik Szymon, Podobiński Dawid, Gryzło Dawid, Kruczek Karol, Kuk Jakub, Mróz Przemek, Król Mateusz, Sobol Wojciech,  Szpila Krzysztof – libero, Połeć Kamil – libero, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.