Główna » Aktualności, Bez kategorii, Kadeci, Slider, Turnieje

Kadeci grali na Słowacji !

Dnia 30 września 2017

Kadeci naszego klubu wzięli udział w międzynarodowym turnieju który się odbył w Starej Lubovni na Słowacji. W turnieju brało  udział 6 zespołów : 4 słowackie, jeden  z Serbii i jeden z Polski – LKS Bobowa. Ostatecznie bobowianie zajeli 5 miejsce. Turniej wygrała drużyna z Serbii- Petrovac, II miejsce zdobyła drużyna ze Śvidnika ( Słowacja ) a III miejsce gospodarze ze Starej Lubovni. LKS Bobowa grał w składzie : Sobol Bartek, Myśliwiec Sebastian  , Sobol Wojciech, Ziomek Maksymilian, Podobiński Dawid, Lichoń Jakub , Job Szymon, Wojtaczka Kacper, Skupień Jakub, Paczuła Sylwester, Wacławik Szymon, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.