Główna » Aktualności, Kadeci, Slider

Kadeci -Międzynarodowy Festiwal Sportu w Jaśle !

Dnia 24 czerwca 2019

Podobnie jak w latach ubiegłych nasi zawodnicy wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Sportu w Jaśle rozgrywanym w kilku dyscyplinach: piłka siatkowa chłopców i dziewcząt, piłka nożna, judo, karate, bieg na rolkach. Kadeci naszego klubu rozegrali w trakcie dwudniowego turnieju 5 meczów ( 1 wygrany i 4 porażki ) i zajęli ostatecznie 5 miejsce. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Przemek Mróz. Turniej wygrała drużyna z Sanoka, drugie miejsce zajął zespół z Grodna ( Białoruś ) a trzecie gospodarze MOSiR Jasło. LKS Bobowa grał w składzie: Bogusz Maciej, Wojtaczka Kacper, Job Szymon, Mróz Przemysłąw, Gryzło Dawid, Lichoń Jakub, Szpila Krzysztof – libero, Połeć Kamil, Ziomek Łukasz, Kuk Jakub, Wojtas Kacper, Ziomek Michał, Podobiński Dawid, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.