Główna » Aktualności, Juniorzy, Slider

Juniorzy – międzynarodowy turniej w Jaśle !

Dnia 3 czerwca 2018

Juniorzy naszego klubu wzięli udział w międzynarodowym turnieju w ramach Święta Sportu organizowanego w Jaśle. W pierwszym dniu turnieju rozegrali 4 mecze : z MOSiR Jasło II 2:0, TSV Sanok 0:2, TJ SLAVIA Svidnik 0:2, VK MIRAD Presov 2:0. W drugim dniu turnieju w meczu o V miejsce w turnieju przegrali po dobrym meczu z Iskierka Tarnów 2:3. Cały turniej wygrała drużyna TJ SLAVIA Svidnik pokonując w finale TSV Sanok 3:0. LKS Bobowa grał w składzie : Kubisz Karol, Sobol Tomasz, Fladro Artur, Krupa Miłosz, Wojtaczka Eryk, Sobol Bartek , Mysliwiec Damian, Sobol Wojciech, Szura Szymon, Obrzut Kacper, Zięba Patryk, Podobiński Dawid, Job Szymon, trenerzy Popardowski Paweł, Popardowski Jakub.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.