Główna » Aktualności, Juniorzy

Juniorzy lepsi od Gorlic!

Dnia 27 stycznia 2013

Bardzo emocjonujący mecz stoczyli juniorzy LKS Bobowa na zakończenie rundy zasadniczej ligi wojewódzkiej juniorów. Przeciwnikiem naszego zespołu byli juniorzy GKPS Gorlice. Po dobrym meczu zwyciężyli nasi siatkarze 3:2 w setach do 22,20, -23, -20, 10. Nie sprawdziła się stara siatkarska prawda , że jeśli ktoś prowadzi 2:0 i nie wygrywa 3:0 to przegrywa 2:3. LKS Bobowa grał w składzie : Tubek Bartłomiej ( 15 ), Popardowski Jakub ( 26 ), Bogusz Krystian ( 7 ), Gucwa Kamil ( 6 ), Gądkiewicz Damian ( 16 ), Gryzło Przemysław ( 7 ), Gucwa Michał- libero, Bogusz Sebastian ( 2 ), Matusik Michał ( 1), Belcer Sebastian- II libero, Jabloński Gabriel,trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.