Główna » Aktualności, Juniorzy, Slider

Juniorzy – Festiwal Sportu w Jaśle !

Dnia 19 czerwca 2017

W dniach 17- 18 czerwca juniorzy naszego klubu wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej w ramach Festiwalu Sportu – Jasło 2017. W turnieju brało udział 4 zespoły zagraniczne ( Slavia Svidnik- Słowacja, Mirad Presov – Słowacja, Baia Mare- Rumunia, Batory Grodno -Białoruś ) i 4 zespoły krajowe ( LKS Bobowa , Sokół Sanok Iskierka Tarnów, MOSiR Jasło ). Ostatecznie nasi juniorzy zajęli VIII miejsce , cały turniej wygrała drużyna z Rumunii. Bobowianie grali  w składzie : Kubisz Karol, Martuszewski Patryk, Sobol Tomasz , Flądro Artur, Krok Mateusz, Wojtaczka Eryk, Smoszna Michał, Krupa Miłosz, Sobol Bartek , Śliwa Jacek , Podobiński Dawid , trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.