Główna » Aktualności, Juniorzy, Slider

Juniorzy – dwa wygrane mecze w Niepołomicach !

Dnia 15 stycznia 2019

Juniorzy w ramach rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorów rozegrali dwa mecze w Niepołomicach. Pierwszy zaległy wygrali 3:0 grając w składzie : Sobol Tomasz ( 9 ), Podobiński Dawid ( 15 ), Flądro Artur ( 2 ), Wojtaczka Eryk ( 8 ), Sobol Wojciech ( 11 ), Mróz Przemek ( 5 ), Wacławik Szymon – libero, Szwarga Jakub – libero, trener Popardowski Paweł. Drugi mecz rozegrali awansem i ponownie wygrali , tym razem 3:1 . LKs Bobowa w drugim meczu grał w składzie: Myśliwiec Sebastian , Szwarga Jakub ( 3 ), Wojtaczka Eryk ( 8 ), Wojtaczka Kacper ( 6 ), Sobol Wojciech ( 11 ), Mróz Przemysłąw , Wacławik Szymon – libero, Podobiński Dawid ( 8 ), Flądro Artur ( 3 ), Sobol Tomasz ( 5 ), trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.