Główna » Aktualności, III Liga, Slider, Turnieje

III liga – Turniej w Szerzynach !

Dnia 15 maja 2016

14.05.2016 na hali w Czermnej i Szerzynach ( powiat tarnowski ) odbył się Międzywojewódzki Turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Szerzyny. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Drużyna LKS Bobowa zajęła II miejsce przegrywając w finale z MOSiR Jasło 1:2. Bobowianie w grupie eliminacyjnej wygrali z tą drużyną 2:0 i MKS Brzesko też 2:0. W półfinale wygrali z drużyną z Dębicy też 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Paweł Martuszewski . LKS Bobowa grał w składzie : Tubek Michał, Popardowski Jakub, Kubisz Karol, Gądkiewicz Damian, Maruszewski Paweł, Turek Paweł, Kudławiec Marcin, Steinhoff  Bogumił, Rysiewicz Mikołaj – libero.

  Copyright ©2023 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.