Główna » Aktualności, III Liga

III Liga – 2:3 z Chełmkiem !

Dnia 20 października 2012

Drugi mecz III ligi w sezonie 2012/2013 i drugi pięciosetowy pojedynek zawodników LKS Bobowa. Kibice zebrani   na hali w Bobowej zobaczyli ciekawy mecz pomiędzy LKS Bobowa a Grunwald Chełmek w którym lepsi okazali się goście wygrywając 3:2 . Pierwszy set to równa walka do stanu po 19 ale końcówka należała do naszych zawodników i zwycięstwo do 22. W drugim secie przewagę od początku mieli goście którzy wygrali seta do 14. W 3 secie sytuacja się zmieniła i to zawodnicy LKS wygrali go do 14. IV set był chyba najciekawszy dzisiejszego meczu. Od początku twarda walka i na prowadzenie wychodził raz zespół gospodarzy raz gości.  Bobowianie mieli 4 piłki meczowe ale seta do 31 wygrali goście. W piątym secie od początku przewagę mieli zawodnicy Chełmka i pewnie wygrali do 8. LKS Bobowa wystąpił w składzie : Tubek Maciej – kapitan (14 ), Popardowski Jakub ( 11), Iwański Jarosław (17), Mędoń Piotr (9 ), Wiejaczka Dawid (8 ), Steinhoff  Bogumił (14 ), Zięba Wojciech – libero, Tubek Bartłomiej (2), Kudławiec Marcin ( 1), Gryzło Przemysław, Wiejaczka Wojciech , Matusik Michał , trener Popardowski Paweł.   Galeria !

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.