Główna » Aktualności, III Liga, Turnieje

II miejsce w Tarnowie !

Dnia 5 października 2014

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy LKS Bobowa na turnieju seniorów w Tarnowie, który rozgrywany był jako Memoriał Profesora Skrzypka w tej kategorii wiekowej. Podobnie jak juniorzy dwa tygodnie wcześniej, nasi III ligowcy  zajęli II miejsce. Bobowianie wygrali dwa mecze z Iskierką Tarnovia Tarnów i Dobrym Wynikiem Kraków 2:1 i przegrali jeden mecz z Grunwaldem Chełmek 1:2. Ostatecznie lepszym stosunkiem małych punktów od naszych zawodników okazała się drużyna gospodarzy, mając też dwa zwycięstwa. III miejsce zajął Grunwald Chełmek, a IV Dobry Wynik Kraków. Nasi zawodnicy przygotowują się do sezonu III ligi który rozpocznie się 25 października. Bobowianie w Tarnowie grali w składzie : Tubek Maciej , Popardowski Jakub, Iwański Jarosław, Broński Amadeusz, Wiatr Rafał, Bogusz Krystian, Gądkiewicz Damian, Kudławiec Marcin, Kuś Mateusz, Gryzło Przemysław, Mędoń Piotr, Zięba Wojciech, Steinhoff Bogumił, trener Popardowski Paweł. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wybrano Maćka Tubka.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.