Główna » Aktualności, Młodzicy

I ligowy turniej młodzików

Dnia 13 listopada 2012

W I ligowym turnieju młodzików rozgrywanym w Niepołomicach zawodnicy LKS Bobowa pokonali drużynę z Biecza 3:1.

Po wyrównanych dwóch setach wygranym (23) i przegranym (24) w dwóch kolejnych pokazali swoją wyższą dyspozycję i wygrali do 19 i 16.

LKS Bobowa  – UKS Jedynka Biecz 3:1  (23,-24,19,16).

W drugim meczu, z gospodarzami turnieju, z drużyną z Woli Batorskiej, po bardzo udanym początku i wygranym, po wyrównanej walce pierwszym secie (do 23) w kolejnych setach nastąpił kryzys. Pojawiły się błędy w przyjęciu, brak mobilizacji, przestój, wynikiem czego były dwa szybko przegrane sety. W czwartym secie nastąpiło przebudzenie i chłopcy podjęli znowu równorzędną walkę, jednak nie zdołali tego seta wygrać.

LKS Bobowa – UKS „WOLA” Wola Batorska 1:3  (23,-9,-11,-21)

Skład drużyny: Turek Paweł, Krok Tomasz, Rysiewicz Mikołaj, Kieroński Jacek, Abram Rafał, Szarek Konrad, Zięba Mateusz, Gniadek Piotr, Myśliwiec Przemysław, Trener I. Ćwikła