Główna » Aktualności, III Liga, Slider

I liga – z Laskową bez straty seta !

Dnia 17 marca 2018

W przedostatniej kolejce małopolskiej I ligi wojewódzkiej nasi siatkarze we własnej hali pokonali GSKS Laskowa 3:0 w setach do 21, 18, 22. Bobowianie odzyskali 3 miejsce w tabeli, ostatnia kolejka zadecyduje czy bobowscy siatkarze uzyskają awans do rozgrywek centralnych. LKS Bobowa grał w składzie: Popardowski Jakub ( 9 ), Kubisz Karol ( 6 ), Martuszewski Paweł ( 7 ), Gądkiewicz Damian (11), Kudławiec Marcin ( 11 ), Smoszna Dawid ( 4 ), Kuś Mateusz – libero, Krupa Miłosz, Steinhoff Bogumił, Sobol Tomasz, Flądro Artur, Martuszewski Patryk, Smoszna Michał, Wacławik Szymon, trener Popardowski Paweł.

Dzisiejsze zwycięstwo nasi siatkarze zadedykowali synkowi Pawła Martuszewskiego, który urodził się w czwartek  Oliwerowi  oraz rodzicom życzymy dużo zdrowia!

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.