Główna » Aktualności, III Liga, Slider

I liga – wspaniałe derby !

Dnia 30 grudnia 2017

Po meczu trwającym ponad 2 godziny , na hali w Bobowej nasza drużyna w derbach powiatu gorlickiego przegrała różnicą dwóch małych punktów z GKPS Gorlice 2:3,  w setach do -19, 24, -23, 19, -15. Mocne ataki, efektowne obrony, asy serwisowe, niesamowite zaangażowanie zawodników obu drużyn, emocje do ostatnich piłek meczu – tego wszystkiego nie brakowało na najdłuższym meczu siatkarskim w  wykonaniu naszej drużyny na hali w Bobowej. Tylko szkoda, że ostatnich dwóch punktów meczu nie zdobyli nasi zawodnicy. Mimo tego, było to wspaniałe sportowe zakończenie Starego Roku. Dziękujemy licznie przybyłym kibicom siatkówki z Gorlic, Bobowej, powiatu gorlickiego – to również dzięki Wam zawodnicy mogli stworzyć tak emocjonujące derby. LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 11 ), Kubisz Karol ( 7 ), Tubek Michał ( 15 ), Martuszewski Paweł ( 15 ), Gądkiewicz Damian ( 18 ), Smoszna Dawid ( 12 ), Tubek Maciej – libero, Flądo Artur, Kudławiec Marcin, Krupa Miłosz, Sobol Tomasz, Turek Paweł, Martuszewski Patryk, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.