Główna » Aktualności, III Liga, Slider

I liga – tylko jeden set w Laskowej !

Dnia 9 listopada 2019

W czwartym meczu I ligi małopolskiej seniorów LKS Bobowa przegrał na sali w Laskowej z GSKS Laskowa 1:3 w setach do -18,-23,23,-18. W naszej drużynie rozegrał pierwszy mecz  Mateusz Gawron , któremu życzymy udanych występów w barwach LKS Bobowa . Mateusz został wypożyczony z SKPS Dunajec i zastąpi do końca sezonu na pozycji rozgrywającego, kontuzjowanego Miłosza Krupę. LKS Bobowa grał w składzie: Popardowski Jakub ( 21 ), Gawron Mateusz ( 2 ), Sobol Tomasz ( 5 ), Martuszewski Paweł ( 12 ), Wojtaczka Eryk ( 6 ), Gądkiweicz Damian ( 8 ), Sobol Bartek – libero, Szwarga Jakub – libero, Tubek Michał, Smoszna Michał, Sobol Wojciech , Mróz Przemek , trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.