Główna » Aktualności, III Liga, Slider

I liga – 3 punkty w Niepołomicach dla LKS !

Dnia 11 listopada 2018

W drugim meczu tego sezonu w I lidze małopolskiej nasi zawodnicy po bardzo dobrym meczu wygrali za 3 punkty w Niepołomicach z miejscowym UKS AS Niepołomice w setach do 23, 19,-21,22. Najlepszym zawodnikiem meczu został uznany nasz zawodnik Paweł Martuszewski . Bobowianie po tym zwycięstwie zajmują  4 miejsce w tabeli . LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 10 ), Zięba Wojciech ( 6 ), Sobol Tomasz ( 1 ), Martuszewski Paweł ( 21 ), Gądkiewicz Damian ( 11 ), Steinhoff Bogumił ( 11 ), Wacławik Szymon – libero , Kudławiec Marcin ( 1 ), Fladro Artur ( 1 ), Sobol Wojciech , Podobiński Dawid , trener Popardowski Paweł.

 

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.