Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving „3” chłopców!

Dnia 9 lipca 2020

W związku z ogłoszeniem pandemii nie rozegrano wszystkich zaplanowanych wcześniej (na  kwiecień) turniejów minisiatkówki organizowanych przez TZPS. Po turniejach, które odbyły się do czasów ogłoszenia pandemii z rankingu po 4 turniejach do Finałów Wojewódzkich awansowały drużyny LKS-u: „trójki” chłopców, które zajęły 3 miejsce w rozgrywkach rejonu nowosądeckiego i „czwórki” które uplasowały się na 4 pozycji.

8.07 w Krakowie w hali WKS Wawel odbył się Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving „3” chłopców. Wzięło w nim udział 12 zespołów, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych.

Zawodnicy LKS-u w pierwszym etapie turnieju pokonali drużyny: UKS 22 Kraków 1 i drużynę z Olkusza, w drugim etapie pokonali rywali z Dunajca N. Sącz 2, APS Pcim, ulegli drużynie z Gorlic i awansowali do pierwszej czwórki turnieju. W meczu półfinałowym po zaciętym pojedynku ulegli drużynie Dunajca N. Sącz 1, a w meczu o 3 miejsce po ambitnej walce przegrali z UKS 22 Kraków 2 i zakończyli turniej na 4 miejscu. Skład drużyny: Sobczyk Kamil, Połeć Grzegorz, Gąsior Stanisław, Przybyłowicz Kacper, trener Iwona Ćwikła.

 

 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.