Główna » Aktualności, Juniorzy, Turnieje

Finał wojewódzki ! Kęczanin Kęty mistrzem Małopolski !

Dnia 8 lutego 2015

W ostatnim meczu finału wojewódzkiego Kęczanin Kęty pokonał GKPS Gorlice 3:0 w setach 17, 20, 23. Za pierwsze 3 miejsca wręczono drużyną medale ufundowane przez MZPS w Krakowie oraz puchary i nagrody indywidualne których fundatorem był Burmistrz Bobowej . Nagrody indywidualne : najlepszy przyjmujący – Druzgała Wojciech ( Dalin Myslenice ), najlepszy blokujący – Stach Sebastian ( Wawel Kraków ), najlepszy rozgrywajacy – Rokowski Wiktor ( Kęczanin Kęty ), najlepszy libero – Reczek Hubert ( GKPS Gorlice ), najlepszy atakujący – Reczek Bartosz ( GKPS Gorlice ), najlepszy zawodnik turnieju – Palkij Konrad ( Kęczanin Kęty ).

Relacja i galeria !

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.